VAPEko - servis

Profesionální servisní řešení a poradenství

Kancelářská technika
implementace a nasazení je nejdůležitější

Kancelářská a výpočetní technika

Naše společnost čerpá z bohatých zkušeností v oboru kancelářské techniky. Specializujeme se především na komplexní dodávky a servisní zajištění kopírovacích a tiskových zařízení od firem například DEVELOP, KONICA-MINOLTA, KONICA, KYOCERA, KYOCERA-MITA, HP, TOSHIBA, LANIER, CANON a jiné vč. dodávek originálního spotřebního materiálu a xerografického papíru (možnost alternativních spotřebního materiálu).

Od počátku činnosti je kladen velký důraz na vysokou úroveň služeb pro zákazníky a s tím spojené budování dobrého jména společnosti. Od začátku se proto uvádí v názvu firmy jméno majitele.

Vzhledem k počtu strojů umístěných u koncových zákazníků, disponuje naše firma širokým skladovým zázemím, díky kterému jsme schopni plnit okamžitá přání zákazníka. V rámci servisních služeb poskytujeme zákazníkovi nahlášení poruchy zařízení, na mobilní servisní linku, která zabezpečí servisní zásah do 24hodin.

Popřípadě má možnost využít nadstandardní tzv. NON-STOP servis, kde zajistíme zásah do 4hod, popř. zapůjčíme náhradní kopírovací stroj apod.